"The name is innovation"

Tesis İşletme Hizmetleri

İdeal Su / Faaliyet Alanlarımız / Tesis İşletme Hizmetleri

Yeterince teknik kadrosu bulunmayan gerek atık su ,gerek içme suyu gerekse de çevre hizmetleri konusunda tesislerin anahtar teslim işletimi tarafımızdan yapılmaktadır.

Su ve atıksu arıtma tesislerinin işletilmesi ve bakımı günümüzde en çok ihmal edilen konudur. İdeal  Çevre  gerek taahhüdünü aldığı tesislerin, gerekse daha sonra bu gibi tesislerin yıllık mekanik bakımı, işletilmesi sorumluluğunu alarak hem sistemin ömrünün uzamasına, hem ekonomik açıdan kayıpların oluşmamasına hem de çevreye olabilecek olumsuz etkilerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Bu konudaki tecrübesini,tesislerin işletme / bakım işlerini alarak ortaya koymaktadır.

İDEAL, işletme bakım işlerinin yapımı esnasında titiz ve uzman teknik kadrosu ile yüklemindeki işleri eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yapmaktadır. Gelişmekte olduğu tüm diğer faaliyet alanlarında olduğu gibi bu konularda işletme veriminin artması, sistemin korunması, çalışanların gelişen teknolojiden en iyi şekilde yararlanmasını / bilgilenmesini benimseyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Back to Top