"The name is innovation"

Kurumsal

İdeal Su / Kurumsal

Misyonumuz

İyi niyet, iş, ahlakı dürüstlük ve şeffaflık düsturumuzdur, Çalışanlar inisiyatif alır çözüm üretir ve sonuç alır. Doğru çözüme herkes yetkilidir. Yapıl tüm işler kaliteli sistemli ve bilimsel şekillerde gerçekleştirilir. Çevre sorununu çözmek isteyen müşteriler bizim dostumuzdur.

Vizyonumuz

vizyonumuzVizyonumuz; insan ve diğer tüm canlıların temel ihtiyacı olan suyun kullanımından önce,  dünyada uygulanan en son teknolojileri kullanılarak,  amacına uygun olarak arıtılması ve kullanılan suların da yeniden kullanılabilmesi için bunun tüm dünya ülkeleri kullanıcılarının da hizmetine sunulmasıdır.

Kalite politikamız

kalite_polİdeal, tüm çalışanlarının aktif katılımlarıyla sunduğu tüm ürünleri ve hizmetlerinde müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder.

Müşteri memnuniyetine ulaşılmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır.

Bunun için tasarım, temrin ve maliyet kontrol unsurlarının müşteriye azmi değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir.

Kalite belgesi ( ISO9001-2008 ) sahibi olan ideal kalite belgesinin gereği olan tüm unsurları yerine getirir. Müşterilerine kusursuz tam ve eksiksiz hizmet verir.

Sertifikalarımız

Back to Top